Licensed to Providence College      HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 8/3/2019 01:08 PM
                   All Pool Meet 2019 - 8/3/2019 to 8/4/2019                   
                                    Results                                    
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 DaCruz, Kaila              8 Stingrays              17.00      16.56  
  2 Tomosso, Khaterina         8 BSST                   19.30      17.14  
  3 Blette, Chloe              8 SLM                    17.80      17.34  
  4 Suher, Chloe               7 Seekonk                19.30      17.82  
  5 Lemery, Elena              8 Kirkbrae Krocs         18.38      18.00  
  6 Bradshaw, Charlotte        8 Greenwich Gators       16.39      18.35  
  7 Henderson, Hadley          8 Abbott Run             20.74      18.41  
  8 Biggs, Chloe               8 Abbott Run             20.97      18.90  
-------------------------------------------------------------------------
  9 McCarty, Addie             8 KEND                   20.91      19.53  
 10 Erickson, Charlotte        8 BSST                   20.31      21.00  
 11 Neary, Maeve               6 Abbott Run             24.81      21.06  
 12 Cotter, Julia              7 SLM                    21.60      21.68  
 13 Drury, Brooke              8 Bearcoft               26.44      21.78  
 14 Illuzzi, Anna              8 Kirkbrae Krocs         23.15      21.81  
 15 Allard, Grace              7 Abbott Run             24.25      22.38  
 16 Collins, Avery             8 BSST                   23.04      22.50  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Chiappetta, Mollie         8 Stingrays              22.23      22.94  
 17 Capizzo, Elly              8 KEND                   25.64      22.94  
Swim-Off Required -------------------------------------------------------
 19 Deubel, Natalie            7 Seekonk                20.24      23.18  
 20 Erwin, Giuliana            7 Bearcoft               26.47      23.38  
 21 Cacchiotti, Julia          8 Kirkbrae Krocs         22.70      23.72  
 21 DeMarco, Bailey            8 Abbott Run             28.57      23.72  
 23 McCleary, Camilla          8 Seekonk                23.31      23.84  
 24 Paxton, Audrey             8 BSST                   26.41      24.13  
 25 Goula, Elena               7 Abbott Run             30.62      24.56  
 26 McCaffrey, Autumn          7 Seekonk                28.64      24.70  
 27 Gravel, Emiline            8 Abbott Run             24.72      24.83  
 28 Snyder, Abby               8 SLM                    26.40      24.91  
 29 Pearse, Emma               8 KEND                   26.87      24.97  
 30 Gilson, Lily               7 Kirkbrae Krocs         22.99      25.28  
 31 Atwood, Kelsey             8 Abbott Run             24.35      25.63  
 32 Farias, Lillian            8 BSST                   28.15      25.73  
 33 Moran, Erin                8 BSST                   23.01      25.81  
 34 Goula, Elizabeth           6 Abbott Run             32.92      27.25  
 35 Hanoian, Charley           6 Seekonk                31.62      27.34  
 36 Reda, Farah                6 KEND                   29.77      27.68  
 37 Poland, Andie              7 Bearcoft               32.14      27.78  
 38 Ross, Lauren               8 Abbott Run             33.38      28.42  
 39 Peal, Abigail              7 KEND                   34.69      28.52  
 40 Camacho, Mikaela           6 Stingrays              33.96      29.06  
 41 McClelland, Victoria       5 KEND                   36.74      29.19  
 42 Hibbard, Maeve             8 KEND                   36.66      29.68  
 43 Musser, Mckenna            6 SLM                    30.00      29.88  
 44 Guillet, Reed              8 BSST                   36.31      30.53  
 45 Henderson, Jillie          6 Abbott Run             30.87      30.57  
 46 Smith, Tegan               5 Seekonk                31.41      30.59  
 47 Pereira, Ashlyn            7 Kirkbrae Krocs         30.96      31.52  
 48 Farias, Brooke             6 BSST                   33.28      31.56  
 49 Piazza, Maddy              6 KEND                   36.13      33.47  
 50 Attar, Adele               6 Seekonk                32.65      33.50  
 51 Stoothoff, Frankie         7 Abbott Run             29.58      33.62  
 52 Self, Carolina             5 Kirkbrae Krocs         37.79      33.87  
 53 Reynolds, Kate             8 KEND                   37.80      34.37  
 54 White, Quinn               6 SLM                    50.00      34.81  
 55 Egan, Kendal               5 SLM                    48.00      35.27  
 56 Toth, Lydia                7 SLM                    32.00      35.77  
 57 Berube, Caroline           5 Stingrays            1:10.93      48.63  
 58 Richards, Caroline         4 Kirkbrae Krocs         36.80      54.50  
 59 Dimitri, Fiammetta         6 KEND                 1:16.56    1:14.31  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Biggs, Owen                8 Abbott Run             17.75      16.50  
  2 Poloski, Ryan              7 SLM                    20.00      17.71  
  3 Kane, Henry                8 SLM                    17.80      17.87  
  4 Brady, Lucas               8 SLM                    20.40      18.06  
  5 Luttrell, Will             8 KEND                   20.17      19.07  
  6 Rocheleau, Julian          7 SLM                    20.20      19.33  
  7 Herring, Thomas            8 SLM                    23.60      19.41  
  8 Rao, Michael               8 Stingrays              19.56      20.03  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Reynolds, Seamus           8 KEND                   22.70      20.07  
 10 Peal, AJ                   8 KEND                   26.50      20.28  
 11 Novak, Alexander           8 Stingrays              23.95      21.15  
 12 Bonneau, Collin            7 Seekonk                23.71      21.69  
 13 Coutinho, Myles            7 SLM                    30.00      22.84  
 14 Stoothoff, Carter          7 Abbott Run             24.44      23.40  
 15 McDonald, Jack             8 SLM                    28.00      23.57  
 16 Martin, Gregory            8 Greenwich Gators       25.55      23.94  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Skurka, Jaxon              8 Abbott Run             27.31      24.97  
 18 Kent, Aidan                7 Kirkbrae Krocs         25.53      25.63  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Dibbert, Jamison           6 Bearcoft               28.83      26.87  
 20 Lindsay, Connor            8 Abbott Run             27.68      27.84  
 21 Tavares, Milo              7 Stingrays                 NT      28.50  
 22 Calabro, Bobby             7 Kirkbrae Krocs         28.15      28.87  
 23 Wallace, Colin             6 Seekonk                32.41      29.44  
 24 Paxton, Owen               7 BSST                   33.07      29.50  
 25 Egan, Mason                8 SLM                    38.00      29.52  
 26 Lea, Mikey                 6 BSST                   22.19      30.00  
 27 Joslin-white, Asher        6 Kirkbrae Krocs         30.47      31.81  
 28 Moran, Peter               7 BSST                   34.52      32.33  
 29 Erickson, Benjamin         5 BSST                   32.01      33.07  
 30 Pham, Kendric              7 BSST                   32.53      35.09  
 31 Franzoni, Nolan            7 SLM                    50.00      38.57  
 32 Ellis, Leo                 8 KEND                   43.03      39.12  
 33 Coburn, Benjamin           7 SLM                    53.00      40.38  
 34 Iacobucci, Jordan          6 Kirkbrae Krocs         37.37      47.06  
 -- Martin, Connor             6 Greenwich Gators       33.84         DQ  
 
Event 13  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Graveline, Reese          10 Kirkbrae Krocs         30.09      29.23  
  2 Gagnon, Sadie             10 Seekonk                32.23      31.28  
  3 Parent, Caleigh           10 Kirkbrae Krocs         33.04      33.23  
  4 Pham, Cadence             10 BSST                   33.80      33.68  
  5 Molly, DiGiacomo           9 KEND                   34.25      34.00  
  6 DeMarco, Addison          10 Abbott Run             35.14      34.10  
  7 Rabidoux, Zoe             10 Greenwich Gators       34.60      34.27  
  8 Perry, Thea               10 KEND                   37.99      35.02  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Deubel, Grace             10 Seekonk                34.31      35.13  
 10 Roche, Maura               9 Seekonk                37.31      35.63  
 11 Neary, Brynn              10 Abbott Run             38.93      36.72  
 12 Rossi, Kathleen            9 Kirkbrae Krocs         35.75      37.21  
 13 Hardison, Madeline         9 KEND                   39.64      38.38  
 14 Fonseca, Laina             9 Seekonk                42.32      38.69  
 15 Cornwell, Helena          10 Abbott Run             37.56      39.61  
 16 Egan, Jordan               9 Bearcoft               48.66      39.82  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Burke, Riley              10 SLM                    43.00      40.15  
 18 Ross, Corinne             10 Abbott Run             41.84      40.39  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Kent, Gemma                9 Kirkbrae Krocs         38.95      40.52  
 20 Dutta, Hirniksha          10 BSST                   41.84      41.41  
 21 Reda, Hannah               9 KEND                   45.50      41.87  
 22 Wilkie, Meghan             9 Abbott Run             43.34      42.00  
 23 Stoothoff, Gabby           9 Abbott Run             47.72      42.33  
 24 Sprunger, Tessa            9 KEND                   47.45      42.69  
 25 Pratt, Melanie             9 Bearcoft                  NT      42.70  
 26 Jones, Emily               9 Bearcoft             1:15.21      42.92  
 27 Rusov, Deanna              9 Kirkbrae Krocs         44.34      43.00  
 28 Brindle, Gretchen          9 Greenwich Gators       39.84      43.17  
 29 Tisdale, Stella            9 KEND                   39.68      43.27  
 30 Gorham, Hannah             9 Greenwich Gators       43.68      43.28  
 31 Danis, Anna               10 Kirkbrae Krocs         43.13      43.62  
 32 Imenson, Rose              9 KEND                   46.34      44.47  
 33 Thurston, Molly           10 KEND                   45.50      45.91  
 34 Syam Jayan, Malavika      10 Stingrays              42.29      46.75  
 35 Corbin, Beatrice           9 KEND                   49.50      47.87  
 36 Task, Caroline             9 Abbott Run             47.13      47.89  
 37 Joslin-White, Dylan       10 Kirkbrae Krocs         49.84      49.13  
 38 Kilsey, Charlotte         10 Kirkbrae Krocs         47.41      49.23  
 39 Neary, Madeline            9 Bearcoft               49.71      49.88  
 40 McAdams, Ellie             9 KEND                   54.27      50.84  
 41 Skurka, Maddison          10 Abbott Run             51.00      51.19  
 42 Herring, Ella             10 SLM                    52.00      52.12  
 43 Mumm, Evelyn              10 Abbott Run             51.59      54.32  
 44 Dibastiani, Kenna          9 Bearcoft             1:01.15      55.11  
 45 Poland, Margot             9 Bearcoft               54.70      55.66  
 46 Roque, Emma               10 BSST                 1:04.81      55.92  
 47 Pereira, Ayla              9 Kirkbrae Krocs         56.78      57.85  
 48 Gilson, Gea                9 Kirkbrae Krocs         58.61    1:02.16  
 49 Varatta, Madison           9 Kirkbrae Krocs       1:06.64    1:02.46  
 50 Bowers, Maddie             9 Seekonk              1:01.28    1:03.31  
 51 Swensen, Sarah Kate        9 Bearcoft             1:05.75    1:03.55  
 52 Coburn, Sophia             9 SLM                  1:10.00    1:04.15  
 53 Burriesci, Violet          9 Seekonk              1:14.76    1:18.22  
 
Event 14  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Andrews, Tristan          10 Greenwich Gators       32.92      31.81  
  2 Andrews, Hunter            9 Greenwich Gators       33.21      31.99  
  3 Pansa, Finn               10 BSST                   34.40      33.39  
  4 Monteiro, Carter          10 SLM                    35.60      34.06  
  5 Poloski, Dylan            10 SLM                    37.00      35.00  
  6 Richards, Luke            10 Kirkbrae Krocs         35.00      35.02  
  7 Kuncz, Ryan               10 Abbott Run             35.47      35.11  
  8 DeFusco, Quinn             9 SLM                    40.90      36.67  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Zonfrillo, Lucas          10 Seekonk                35.76      37.09  
 10 Gagnon, Gerry             10 Seekonk                37.92      37.42  
 11 Silveria, Jack            10 KEND                   37.55      37.99  
 12 Luttrell, Jack            10 KEND                   40.32      38.41  
 13 Hartman, Wes               9 KEND                   40.44      38.59  
 14 Raftery, Matthew           9 Kirkbrae Krocs         41.98      40.78  
 15 Root, Sam                 10 KEND                   48.45      41.89  
 16 Aguirre, Sam               9 KEND                   43.15      42.74  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Smith, Sean               10 Seekonk                48.02      46.27  
 18 Bettencourt, Jaden         9 BSST                   43.51      46.36  
-------------------------------------------------------------------------
 19 White, Parker              9 KEND                   51.50      46.88  
 20 Rossi, Leo                 9 Seekonk                45.61      47.82  
 21 Todling, Samuel           10 BSST                   51.02      49.13  
 22 Johnson, Luke              9 Seekonk                57.11      49.87  
 23 Racette, Keegan           10 Greenwich Gators       46.37      50.51  
 24 Manville, Grady           10 BSST                   50.79      51.55  
 25 Gabriel, Ari               9 Stingrays              54.48      51.65  
 26 Breen, Peter              10 KEND                   59.59      52.90  
 27 Galipeau, Nathan          10 Seekonk                54.03      54.69  
 28 Vinoben, Mateo             9 KEND                 1:01.33    1:05.61  
 29 Ackerman, George          10 Kirkbrae Krocs       1:08.81    1:16.73  
 
Event 15  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Park, Aida                12 Stingrays              28.88      28.62  
  2 Blette, Madeline          12 SLM                    29.60      28.98  
  3 Chofay, Chloe             12 Stingrays              32.91      29.93  
  4 DeCarvalho, Amanda        12 Stingrays              30.45      30.05  
  5 Fitzgerald, Lauren        11 Abbott Run             30.58      30.14  
  6 Pescod, Sarah             11 Bearcoft               34.27      31.11  
  7 Tolley, Lara              11 KEND                   33.81      31.87  
  8 Lynch-Bartek, Caroline    12 Bearcoft               36.54      31.96  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Biggs, Lucy               11 Abbott Run             33.97      32.28  
 10 Egan, Ava                 12 Bearcoft               36.39      32.43  
 11 Rogers, Katelyn           11 Stingrays              33.62      32.68  
 12 Graveline, Riley          11 Kirkbrae Krocs         32.76      32.84  
 13 DeMarco, Arielle          12 Abbott Run             34.50      33.38  
 14 Coleman, Kate             11 Bearcoft               40.42      33.45  
 15 Burns, Mallory            11 Abbott Run             34.53      33.53  
 16 Musser, Lainee            12 SLM                    38.90      33.78  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Bradshaw, Isabella        11 Greenwich Gators       33.64      34.00  
 18 Santilli, Katelyn         12 Stingrays              36.86      34.05  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Neves, Caroline           12 Stingrays              34.57      34.15  
 20 Lancaster, Katie          12 Bearcoft               38.65      34.37  
 21 DeFusco, Kiley            12 SLM                    36.90      34.41  
 22 Caldarone, Ava            11 KEND                   33.50      34.47  
 23 Nault, Julia              11 Abbott Run             33.06      34.65  
 24 Cruise, Emma              11 Abbott Run             32.62      34.98  
 25 Ingles, Annie             12 Abbott Run             35.43      35.11  
 26 Hilton, Kate              12 Abbott Run             35.90      35.29  
 27 Tolley, Eve               11 KEND                   37.47      35.40  
 28 Caldarone, Isabelle       11 KEND                   34.40      35.56  
 29 White, Rebecca            12 KEND                   38.52      36.31  
 30 Skinnell, Natalie         11 Greenwich Gators       38.53      36.79  
 31 Aguirre, Lola             11 KEND                   40.72      37.13  
 32 Bonneau, Raegan           11 Seekonk                44.05      38.00  
 33 Christopher, Elena        11 Greenwich Gators       40.71      38.22  
 34 Toubia, Dalia             12 Kirkbrae Krocs         39.25      38.50  
 35 Cacchiotti, Sofia         12 Kirkbrae Krocs         37.61      39.02  
 36 Atwood, Megan             12 Abbott Run             39.75      39.03  
 37 LaRoache, Katherine       11 KEND                   43.31      40.11  
 38 Sweeney, Piper            11 KEND                   40.75      41.76  
 39 Healy, Maggie             12 Abbott Run             40.94      42.46  
 40 Pratt, Julia              11 Bearcoft               55.41      46.25  
 41 Remy, Burnstein           12 KEND                   41.50      46.29  
 42 Walsh, Sarah              11 Greenwich Gators       55.73      55.02  
 43 Reekie, Shealyn           11 KEND                   55.95      57.77  
 44 Nelson, Abigail           11 Seekonk              1:03.53      59.62  
 45 Bell, Lydia               12 SLM                  1:05.00    1:01.31  
 -- Jackson, Hunter           11 KEND                   35.67         DQ  
 -- Jones, Kaitlyn            11 Bearcoft               40.75         DQ  
 
Event 16  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Lesk, Jared               12 KEND                   26.88      26.60  
  2 Brown, Holden             11 Kirkbrae Krocs         26.83      26.66  
  3 McClelland, Ben           12 KEND                   28.49      28.06  
  4 Ando, Braedon             12 Stingrays              29.11      28.88  
  5 Blanchette, Colin         12 Stingrays              30.81      31.18  
  6 Wysor, Evan               12 Greenwich Gators       31.52      31.50  
  7 Bennett, Grahm            12 KEND                   31.45      32.10  
  8 Wallace, Aidan            11 Seekonk                34.19      32.56  
-------------------------------------------------------------------------
  9 McClelland, Henry         11 KEND                   33.50      32.66  
 10 Shute, Andrew             11 Bearcoft               36.27      32.92  
 11 Blette, Harrison          11 SLM                    33.90      33.64  
 12 McGarry, Teddy            11 SLM                    33.50      33.92  
 13 Henderson, Sam            12 Abbott Run                NT      34.00  
 14 Shave, Kellan             12 Stingrays              33.15      34.02  
 15 Lemery, Ryan              11 Kirkbrae Krocs         33.94      34.55  
 16 Neary, Aidan              12 Abbott Run             34.85      34.92  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Joslin-White, Andrew      11 Kirkbrae Krocs         35.23      34.95  
 18 Reynolds, John            11 KEND                   36.16      35.54  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Kuo, Justin               11 KEND                   34.23      35.61  
 20 Kling, Duncan             12 Greenwich Gators       36.06      35.70  
 21 Illuzzi, TJ               11 Kirkbrae Krocs         37.49      36.40  
 22 Johnstad, Nathan          12 Stingrays              37.81      36.62  
 23 Bettencourt, Kevin        11 BSST                   38.95      36.66  
 24 Raftery, Brendan          11 Kirkbrae Krocs         38.36      37.01  
 25 Hanlon, Ian               12 SLM                    41.60      37.06  
 26 Clegg, Matthew            12 KEND                   38.30      37.52  
 27 Parent, Lucas             12 Kirkbrae Krocs         38.06      37.57  
 28 Sprunger, Owen            12 KEND                   37.62      37.74  
 29 O'Connell, Sam            11 SLM                  1:09.00      38.49  
 30 Capizzo, Beckett          11 KEND                   37.71      38.90  
 31 Ferreira, Lucas           12 BSST                   39.23      39.34  
 32 Got, Lachlan              11 KEND                   41.34      39.74  
 33 Rose, Tyler               12 BSST                   42.10      40.36  
 34 Beaudet, Roger            11 KEND                   46.78      41.74  
 35 Johnson, Liam             11 Seekonk                46.63      43.53  
 36 Coburn, Matt              12 SLM                    44.70      43.81  
 37 Demers, Gabriel           11 Stingrays              48.18      44.28  
 38 Pereira, Wyatt            11 Kirkbrae Krocs         45.26      45.57  
 39 Campos, Liam              11 BSST                   46.93      45.84  
 40 Dubay, Ethan              11 Greenwich Gators       46.45      48.91  
 41 Blish, Jackson            11 Seekonk                50.31      49.71  
 
Event 17  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Nault, Olivia             14 Stingrays              25.50      25.70  
  2 Huntley, Megan            14 Greenwich Gators       26.02      26.05  
  3 Chiappetta, Katelyn       14 Stingrays              27.24      26.77  
  4 Webster, Zoe              14 KEND                   27.41      27.22  
  5 Cartwright, Korryn        13 Seekonk                29.10      27.45  
  6 Mungoven, Meagan          14 KEND                   28.81      27.67  
  7 Gajic, Mia                14 Kirkbrae Krocs         27.33      27.84  
  8 Alonzo, Sophia            14 Stingrays              27.63      28.19  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Garafano, Eva             14 KEND                   29.71      28.36  
 10 Michaud, Emma             14 Greenwich Gators       28.40      28.69  
 11 Siedliski, Madison        14 Greenwich Gators       29.98      29.20  
 11 Hastings, Meghan          14 BSST                   29.95      29.20  
 13 Fitzgerald, Maddy         13 Abbott Run             30.85      29.47  
 14 Gerardi, Isabella         14 BSST                   30.09      29.52  
 15 Howlett, Eli              14 KEND                   30.74      30.09  
 16 Benadouda, Ines           13 BSST                   32.12      30.11  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Arnone, LuLu              14 KEND                   31.25      30.19  
 18 Bradshaw, Ava             13 Greenwich Gators       29.92      30.52  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Fallon, Lucia             13 Greenwich Gators       31.23      30.96  
 20 Ross, Gwen                13 Abbott Run             30.79      31.16  
 20 Walmsley, Payton          13 Abbott Run             30.50      31.16  
 22 Enos, Shelby              14 Stingrays              31.25      31.21  
 23 Carvalho, Sarah           13 Stingrays              30.17      31.42  
 24 Iwuc, Lily                14 SLM                    31.90      31.57  
 25 Cotter, Megan             14 SLM                    31.90      31.60  
 26 Zexter, Odille            13 BSST                   33.35      31.63  
 27 Alicea, Joli              13 SLM                    33.00      32.79  
 28 Elliot, Katherine         14 Bearcoft               34.41      33.86  
 29 Racine, Vivian            13 Abbott Run             34.54      33.94  
 30 Sullivan, Molly           13 Bearcoft               39.47      35.07  
 31 Wells, Meghan             13 Bearcoft                  NT      36.98  
 32 Plaziak, Brenna           14 Greenwich Gators          NT      39.12  
 33 Roque, Victoria           13 BSST                   59.48      39.84  
 34 Ackerman, Isabella        13 Kirkbrae Krocs         37.48      39.87  
 35 Kelley, Brooke            13 Kirkbrae Krocs         44.45      46.77  
 36 McPherson, Emma           14 Stingrays            1:07.89      56.63  
 
Event 18  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Andrew, Nicholas          13 Greenwich Gators       23.93      23.83  
  2 McClelland, William       14 KEND                   23.35      23.87  
  3 Laroache, Max             14 KEND                   26.57      25.25  
  4 Quesada, Alexander        14 Stingrays              25.12      25.32  
  5 Ng, Andrew                14 KEND                   25.97      25.93  
  6 McClelland, Alex          13 KEND                   26.67      26.65  
  7 Powell, Kobe              14 SLM                    26.40      26.97  
  8 Crohan, John              14 SLM                    25.80      27.11  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Hyland, Colin             14 SLM                    26.80      27.35  
 10 Connors, Ben              13 Seekonk                29.08      27.69  
 11 Hughes, Parker            14 KEND                   28.49      28.28  
 12 Hughes, Hunter            13 KEND                   29.97      29.74  
 13 Coleman, Connor           13 Bearcoft               32.22      30.33  
 14 Capobianco, Nicholas      13 BSST                   31.41      30.74  
 15 Lopez, Rene               14 Greenwich Gators       31.97      31.51  
 16 Iannetta, Nick            13 Stingrays              32.56      32.91  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Cornwell, Grayson         13 Abbott Run             33.47      32.94  
 18 Ducharme, Jack            14 SLM                    34.90      32.98  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Malbr, James              13 Abbott Run             33.69      33.55  
 20 Jones, Matthew            13 Bearcoft               35.53      34.89  
 21 Langille, Jacob           14 BSST                   39.53      36.70  
 
Event 19  Girls 15-16 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Stone, Garin              15 BSST                   58.10      57.61  
  2 Brown, Sadie              15 Kirkbrae Krocs         58.68      57.76  
  3 Daily, Kendra             15 Kirkbrae Krocs         58.93      58.24  
  4 Duffy, Abby               16 Greenwich Gators       59.01      58.36  
  5 Raftery, Jordyn           16 Kirkbrae Krocs       1:01.23      58.40  
  6 Digiacomo, Emma           16 KEND                   59.54      58.74  
  7 Cortes, Andrea            15 Stingrays            1:00.04      59.76  
  8 Robinson, Noelle          16 KEND                 1:03.55    1:01.79  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Lynch-Bartek, Ella        15 Bearcoft             1:02.82    1:02.04  
 10 Pescod, Anna              15 Bearcoft               59.84    1:02.83  
 11 Hyland, Alexis            15 SLM                  1:02.00    1:02.94  
 12 McMath, Taylor            15 Abbott Run           1:06.87    1:04.48  
 13 Pinkes, Mia               15 Greenwich Gators     1:06.24    1:06.42  
 14 Burns, Lia                16 Bearcoft                  NT    1:06.48  
 15 Cotter, Emma              15 SLM                  1:09.70    1:06.77  
 16 Sweeney, Anne             15 KEND                 1:08.25    1:07.64  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Coyne, Meghan             16 KEND                 1:11.77    1:09.26  
 18 Paris, Felicity           16 Stingrays            1:10.75    1:13.97  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Railey, Gabrielle         16 SLM                  1:22.00    1:18.04  
 20 Dorothy, Breen            15 KEND                 1:19.36    1:26.96  
 21 Antonio, Kylie            15 Bearcoft             1:32.05    1:31.17  
 
Event 20  Boys 15-16 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Brown, McGovern           16 Kirkbrae Krocs         50.55      51.74  
  2 Zerva, Nick               15 SLM                    52.60      53.36  
  3 Martinez, Jonathan        16 Stingrays              55.15      53.71  
  4 Mobley-Marcil, Matthew    15 Stingrays              56.73      55.28  
  5 Gorham, Luke              16 KEND                   58.00      55.40  
  6 O'Connor, Zack            15 KEND                   56.76      55.69  
  7 Arnone, Will              16 KEND                   58.18      56.01  
  8 Silveria, Chris           16 KEND                   57.68      56.26  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Capobianco, David         16 BSST                   56.69      56.56  
 10 Monahan, Colin            15 Abbott Run             58.18      58.11  
 11 McGinn, Andrew            16 SLM                  1:04.00    1:00.29  
 12 Crique, Julien            15 Stingrays            1:03.69    1:02.96  
 13 Camacho, Oscar            15 Stingrays            1:10.57    1:03.75  
 14 Martella, James           15 Greenwich Gators     1:07.10    1:06.86  
 15 Tierney, Mark             15 SLM                  1:08.00    1:07.21  
 16 Nelson, Connor            15 KEND                 1:04.52    1:09.04  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Langille, Andrew          16 BSST                 1:10.94    1:09.41  
 18 Healy, Owen               15 Abbott Run           1:13.89    1:09.81  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Gajic, Alexander          16 Kirkbrae Krocs       1:09.88    1:15.38  
 20 Anderson, Kevin           15 Greenwich Gators     1:27.14    1:26.21  
 
Event 21  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Trinh, Avery               8 Kirkbrae Krocs         21.28      20.89  
  2 Bradshaw, Charlotte        8 Greenwich Gators       21.60      22.93  
  3 Lea, Mary                  8 BSST                   21.95      23.23  
  4 Suher, Chloe               7 Seekonk                26.55      24.50  
  5 Dibbert, Cassidy           8 Bearcoft               28.60      25.15  
  6 McCaffrey, Autumn          7 Seekonk                35.59      25.35  
  7 Erwin, Giuliana            7 Bearcoft               27.77      25.55  
  8 Chiappetta, Mollie         8 Stingrays              23.98      26.06  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Allard, Grace              7 Abbott Run             26.62      26.73  
 10 Illuzzi, Anna              8 Kirkbrae Krocs         28.45      26.88  
 11 Oelbaum, Sarah             7 SLM                    26.50      26.93  
 12 Neary, Maeve               6 Abbott Run             31.06      26.99  
 13 Berube, Abigail            7 Stingrays              27.59      27.13  
 14 Capizzo, Elly              8 KEND                   31.73      27.78  
 15 Collins, Avery             8 BSST                   30.71      28.06  
 16 Paxton, Audrey             8 BSST                   32.88      28.57  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Deubel, Natalie            7 Seekonk                26.15      28.94  
 18 Pearse, Emma               8 KEND                   35.00      29.03  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Atwood, Kelsey             8 Abbott Run             30.15      29.42  
 20 Gilson, Lily               7 Kirkbrae Krocs         28.42      29.46  
 21 Monteiro, Sarah            7 SLM                    30.00      30.01  
 22 Musser, Mckenna            6 SLM                    39.00      30.25  
 23 Prosnitz, Addison          8 Stingrays              29.65      31.21  
 24 Cacchiotti, Julia          8 Kirkbrae Krocs         27.00      32.04  
 25 Snyder, Abby               8 SLM                    32.00      33.46  
 26 Goula, Elena               7 Abbott Run             44.33      34.16  
 27 Toth, Lydia                7 SLM                    42.00      34.22  
 28 Oswald, Sydney             7 BSST                   34.69      34.40  
 29 Henderson, Jillie          6 Abbott Run             34.25      35.17  
 30 Gravel, Emiline            8 Abbott Run             36.70      36.03  
 31 Goula, Elizabeth           6 Abbott Run             38.12      36.38  
 32 DeMarco, Bailey            8 Abbott Run             36.36      36.58  
 33 Smith, Tegan               5 Seekonk                41.57      36.75  
 34 Hanoian, Charley           6 Seekonk                35.59      36.99  
 35 Camacho, Mikaela           6 Stingrays              39.57      37.60  
 36 Guillet, Reed              8 BSST                   40.39      38.34  
 37 Pereira, Ashlyn            7 Kirkbrae Krocs         38.69      38.37  
 38 Farias, Brooke             6 BSST                   38.17      39.58  
 39 Reda, Farah                6 KEND                   31.69      41.74  
 40 Ross, Lauren               8 Abbott Run             42.75      42.38  
 41 McClelland, Victoria       5 KEND                   36.79      44.20  
 42 Self, Carolina             5 Kirkbrae Krocs         35.47      45.18  
 43 Stoothoff, Frankie         7 Abbott Run             41.06      48.11  
 44 Nightingale, Mia           5 Stingrays              40.23      48.14  
 45 Attar, Adele               6 Seekonk                37.36      49.34  
 46 Richards, Caroline         4 Kirkbrae Krocs         48.12      52.86  
 47 Berube, Caroline           5 Stingrays            1:05.90      56.37  
 48 Piazza, Maddy              6 KEND                   33.79      57.01  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Rao, Michael               8 Stingrays              26.53      24.55  
  2 Peal, AJ                   8 KEND                   26.72      25.49  
  3 Brady, Lucas               8 SLM                    25.00      25.95  
  4 Salahuddin, Mahir          7 KEND                   34.06      26.15  
  5 Stoothoff, Carter          7 Abbott Run             35.06      27.39  
  6 Howes, Sam                 7 Seekonk                28.10      28.34  
  7 Hayden, Finn               8 SLM                    29.00      29.13  
  8 Rocheleau, Julian          7 SLM                    36.00      29.84  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Herring, Thomas            8 SLM                    36.00      30.22  
 10 McDonald, Jack             8 SLM                    33.50      30.60  
 11 Benjamin, Liam             8 Stingrays              32.10      30.92  
 12 Reynolds, Seamus           8 KEND                   28.62      31.43  
 13 Prosnitz, Zachary          6 Stingrays              37.32      31.53  
 14 Bonneau, Collin            7 Seekonk                29.67      31.64  
 15 Coutinho, Myles            7 SLM                    44.00      34.25  
 16 Moran, Peter               7 BSST                   41.61      34.42  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Martin, Gregory            8 Greenwich Gators       30.94      34.90  
 18 Skurka, Jaxon              8 Abbott Run             43.09      35.59  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Kent, Aidan                7 Kirkbrae Krocs         37.17      35.77  
 20 Erickson, Benjamin         5 BSST                   38.32      36.04  
 21 Fernandez, Jerry           7 Stingrays              48.26      36.10  
 22 Joslin-white, Asher        6 Kirkbrae Krocs         33.57      41.46  
 23 Lindsay, Connor            8 Abbott Run             32.57      44.51  
 24 Pham, Kendric              7 BSST                 1:00.92      45.97  
 25 Ellis, Leo                 8 KEND                   51.73      51.30  
 26 Paxton, Owen               7 BSST                   54.10      54.26  
 27 Egan, Mason                8 SLM                    50.00    1:08.19  
 28 Iacobucci, Jordan          6 Kirkbrae Krocs         52.42    1:09.59  
 
Event 23  Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Craft, Lydia              10 Kirkbrae Krocs         16.53      16.62  
  2 Erwin, Olivia             10 Bearcoft               18.25      16.92  
  3 Gagnon, Sadie             10 Seekonk                17.84      18.32  
  4 Hughes, Fiona              9 Kirkbrae Krocs         19.36      20.11  
  5 Iacobucci, Samantha       10 Kirkbrae Krocs         19.93      20.21  
  6 Luu, Madison              10 BSST                   20.69      20.31  
  7 O'Neal, Lily              10 KEND                   20.92      20.41  
  8 Brindle, Gretchen          9 Greenwich Gators       21.04      20.43  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Hardison, Madeline         9 KEND                   22.23      20.89  
 10 Bierwirth, Kimmy           9 Greenwich Gators       21.73      21.16  
 11 Brown, Sadie              10 KEND                   20.40      21.41  
 12 Drury, Samantha           10 KEND                   27.03      21.61  
 13 Burke, Riley              10 SLM                    23.50      21.69  
 14 Card, Madisyn             10 Stingrays              24.77      21.78  
 15 Egan, Jordan               9 Bearcoft               24.10      21.91  
 16 Cauldwell, Keava           9 KEND                   27.59      22.05  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Rusov, Deanna              9 Kirkbrae Krocs         22.31      22.19  
 18 DeMarco, Addison          10 Abbott Run             21.20      22.30  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Sprunger, Tessa            9 KEND                   25.53      22.87  
 20 Ertle, Tatiana            10 Stingrays              25.67      23.04  
 21 Imenson, Rose              9 KEND                   24.30      23.11  
 22 Thurston, Molly           10 KEND                   27.23      23.22  
 23 Task, Caroline             9 Abbott Run             24.87      23.29  
 24 Vachon, Shannon           10 SLM                    21.80      23.50  
 25 Wilkie, Meghan             9 Abbott Run             23.70      23.84  
 26 Pratt, Melanie             9 Bearcoft               26.35      24.03  
 27 Ross, Corinne             10 Abbott Run             23.75      24.34  
 28 McAdams, Ellie             9 KEND                   30.55      24.70  
 29 Ujjini, Varshini           9 Stingrays              26.66      26.31  
 30 Herring, Ella             10 SLM                    27.30      26.73  
 31 Neary, Madeline            9 Bearcoft               30.47      26.93  
 32 Stoothoff, Gabby           9 Abbott Run             30.19      27.54  
 33 Palacios, Izabella         9 Stingrays              32.00      28.06  
 34 Joslin-White, Dylan       10 Kirkbrae Krocs         28.76      28.10  
 35 Varatta, Madison           9 Kirkbrae Krocs         27.64      28.92  
 36 Swensen, Sarah Kate        9 Bearcoft                  NT      29.36  
 37 Coburn, Sophia             9 SLM                    35.80      30.35  
 38 Corbin, Beatrice           9 KEND                   26.29      30.50  
 39 Tapalian, Davia            9 Seekonk                41.45      30.56  
 40 Poland, Margot             9 Bearcoft               31.55      31.16  
 41 Mumm, Evelyn              10 Abbott Run             37.01      32.00  
 42 Bowers, Maddie             9 Seekonk                34.01      32.89  
 43 Skurka, Maddison          10 Abbott Run             32.37      33.18  
 44 Kilsey, Charlotte         10 Kirkbrae Krocs         27.92      35.00  
 -- Lamoureux-Hathaway, Adal   9 Stingrays              51.14         DQ  
 
Event 24  Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Poloski, Dylan            10 SLM                    19.60      18.87  
  2 Frechette, Evan            9 Kirkbrae Krocs         21.15      20.35  
  3 Sanabria, Gabriel          9 Stingrays              21.91      21.10  
  4 DeFusco, Quinn             9 SLM                    27.00      21.17  
  5 Wysor, Eli                 9 Greenwich Gators       21.03      21.45  
  6 Silveria, Jack            10 KEND                   22.67      22.57  
  7 Pronofski, Eli             9 KEND                   24.55      22.65  
  8 Got, Thayer                9 KEND                   28.29      22.89  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Smith, Sean               10 Seekonk                23.29      22.98  
 10 Roman, Moises              9 Stingrays              27.44      23.18  
 11 Manville, Grady           10 BSST                   25.55      24.06  
 12 Gabriel, Ari               9 Stingrays              23.97      24.77  
 13 Jennings, Clyde           10 KEND                   33.19      25.98  
 14 McCarty, Austin           10 KEND                   26.46      26.19  
 15 Tierney, John             10 SLM                    25.90      27.82  
 16 White, Parker              9 KEND                   35.00      28.39  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Todling, Samuel           10 BSST                   29.61      28.88  
 18 Racette, Keegan           10 Greenwich Gators       27.20      29.06  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Galipeau, Nathan          10 Seekonk                31.63      30.28  
 20 Vinoben, Mateo             9 KEND                   29.05      30.59  
 21 Bierwirth, Joey            9 Greenwich Gators       36.19      32.05  
 22 Breen, Peter              10 KEND                   33.69      33.51  
 -- Woodword, Aidan           10 Stingrays              38.28         DQ  
 -- Ackerman, George          10 Kirkbrae Krocs         39.47         DQ  
 
Event 25  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Park, Aida                12 Stingrays              33.20      32.87  
  2 Abbruzzese, Hayley        11 Stingrays              35.82      35.18  
  3 Howlett, Orla             12 KEND                   38.50      35.50  
  4 Frechette, Jillian        11 Kirkbrae Krocs         36.01      35.53  
  5 Watson, Katelyn           11 Greenwich Gators       38.75      36.71  
  6 Currie, Lauren            12 SLM                    42.80      37.39  
  7 Castanos, Denise          11 Stingrays              35.23      38.08  
  8 Egan, Ava                 12 Bearcoft               45.59      39.18  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Riordan, Molly            12 SLM                    41.90      39.75  
 10 DeMarco, Arielle          12 Abbott Run             41.42      40.10  
 11 Rogers, Katelyn           11 Stingrays              49.86      40.28  
 12 Caldarone, Isabelle       11 KEND                   41.40      40.44  
 13 Lancaster, Katie          12 Bearcoft               39.57      41.28  
 14 McAdams, Kate             11 KEND                   43.95      42.26  
 15 Neves, Caroline           12 Stingrays              42.72      42.80  
 16 Kilsey, Katherine         12 Kirkbrae Krocs         43.40      43.91  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Christopher, Elena        11 Greenwich Gators       51.00      45.98  
 18 Ingles, Annie             12 Abbott Run             46.16      46.32  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Bonneau, Raegan           11 Seekonk                50.76      47.71  
 20 Wolfgang, Isabel          12 Greenwich Gators       53.60      51.34  
 21 Costa, Zoey               12 Stingrays            1:04.25      53.36  
 22 Lamoureux-Hathaway, Amab  11 Stingrays              59.72      54.11  
 23 Healy, Maggie             12 Abbott Run             58.47      54.13  
 24 O'Leary, Cadence          11 Greenwich Gators     1:06.89    1:03.01  
 -- Bell, Lydia               12 SLM                  1:30.00         DQ  
 
Event 26  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Chiappetta, Jackson       11 Stingrays              32.45      30.61  
  2 McClelland, Ben           12 KEND                   33.30      32.44  
  3 Hartman, Keith            12 KEND                   32.53      32.73  
  4 Jarett, Zito              11 SLM                    34.60      33.60  
  5 Bennett, Grahm            12 KEND                   37.71      35.88  
  6 McPherson, Evan           12 Stingrays              38.65      37.88  
  7 Racine, Garrett           12 Stingrays              40.05      38.96  
  8 Wysor, Evan               12 Greenwich Gators       41.32      39.49  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Shave, Kellan             12 Stingrays              38.74      40.13  
 10 Hughes, Cormac            11 Kirkbrae Krocs         39.16      40.14  
 11 McClelland, Henry         11 KEND                   42.55      40.61  
 12 Lemery, Ryan              11 Kirkbrae Krocs         40.94      40.66  
 13 Kling, Duncan             12 Greenwich Gators       43.48      42.06  
 14 Reynolds, John            11 KEND                   44.22      44.31  
 15 Gorham, Patrick           12 Greenwich Gators       45.44      45.15  
 16 Raftery, Brendan          11 Kirkbrae Krocs         48.07      50.37  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Capizzo, Beckett          11 KEND                   51.63      51.05  
 18 Lopez, Ryan               12 Greenwich Gators       56.05      51.83  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Blish, Jackson            11 Seekonk                55.53      53.79  
 20 O'Connell, Sam            11 SLM                  1:09.00      54.15  
 21 Coburn, Matt              12 SLM                  1:00.00      56.63  
 22 Demers, Gabriel           11 Stingrays                 NT      59.99  
 23 Pereira, Wyatt            11 Kirkbrae Krocs         58.91    1:00.86  
 24 Campos, Liam              11 BSST                 1:09.09    1:03.58  
 
Event 27  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Rojas, Sofia              13 Stingrays              30.59      29.30  
  2 Abreu, Addison            13 Seekonk                30.89      29.72  
  3 Alonzo, Andrea            14 Stingrays              32.55      31.01  
  4 Baker, Kristen            13 BSST                   31.18      31.33  
  5 Liesching, Kendall        14 Stingrays              29.67      31.87  
  6 Peecher, Nellie           14 KEND                   33.35      32.50  
  7 Garcia, Laurie            13 KEND                   35.01      33.28  
  8 Gutierrez, Izenia         13 Stingrays              33.61      33.35  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Park, Reina               14 Stingrays              34.82      34.73  
 10 Siedliski, Madison        14 Greenwich Gators       35.14      34.99  
 11 Chou, Emma                14 Greenwich Gators       35.16      35.49  
 12 Hastings, Meghan          14 BSST                   37.76      36.79  
 13 Bradshaw, Ava             13 Greenwich Gators       35.53      36.80  
 14 Michaud, Emma             14 Greenwich Gators       38.12      36.90  
 15 Troino, Ava               14 BSST                   38.72      38.24  
 16 Fallon, Clio              13 Greenwich Gators       40.10      39.16  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Henderson, Annie          13 Abbott Run             42.40      40.92  
 18 Franzoni, Morgan          13 SLM                    43.10      42.33  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Wells, Meghan             13 Bearcoft               49.58      42.83  
 20 Sullivan, Molly           13 Bearcoft               50.22      43.31  
 21 Shaughnessy, Lily         14 Greenwich Gators       42.66      43.86  
 22 Shaughnessy, Oliveia      14 Greenwich Gators       47.25      44.84  
 23 Kelley, Brooke            13 Kirkbrae Krocs         49.94      49.41  
 24 McPherson, Emma           14 Stingrays            1:21.65    1:12.19  
 
Event 28  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Quesada, Alexander        14 Stingrays              29.91      28.64  
  2 Andrews, Timothy          13 Greenwich Gators       29.36      28.82  
  3 Feng, Harry               14 KEND                   29.05      29.52  
  4 McClelland, Alex          13 KEND                   32.43      30.29  
  5 Nelson, Gavin             13 KEND                   30.99      30.47  
  6 Lesk, Gavin               14 KEND                   33.15      31.39  
  7 Diehl, Jackson            14 SLM                    32.60      31.53  
  8 Hyland, Colin             14 SLM                    32.20      31.70  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Zerva, Stephen            14 SLM                    33.90      31.74  
 10 Connors, Ryan             13 Seekonk                34.83      33.32  
 11 Coleman, Connor           13 Bearcoft               46.36      33.88  
 12 Camacho, Nicolas          13 Stingrays              34.72      34.00  
 13 Sulyma, Alex              13 Greenwich Gators       35.23      34.85  
 14 Capobianco, Nicholas      13 BSST                   38.09      36.28  
 15 Thibodeau, Owen           14 Greenwich Gators       36.55      37.10  
 16 Montoya, Antonio          13 Stingrays              46.26      42.86  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Cornwell, Grayson         13 Abbott Run             47.47      45.70  
 18 Langille, Jacob           14 BSST                   48.28      46.57  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Malbr, James              13 Abbott Run             52.09      48.52  
 
Event 29  Girls 15-16 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Stone, Garin              15 BSST                 1:05.37    1:02.65  
  2 Duffy, Lexi               16 Greenwich Gators     1:04.32    1:04.44  
  3 Raftery, Jordyn           16 Kirkbrae Krocs       1:04.52    1:04.74  
  4 Shen, Catherine           15 SLM                  1:06.70    1:06.02  
  5 Duffy, Abby               16 Greenwich Gators     1:06.41    1:06.09  
  6 Robinson, Noelle          16 KEND                 1:11.65    1:09.82  
  7 Luu, Raissa               16 BSST                 1:07.57    1:11.07  
  8 Lynch-Bartek, Ella        15 Bearcoft             1:23.64    1:11.51  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Hyland, Alexis            15 SLM                  1:13.60    1:11.98  
 10 Kling, Audrey             15 Greenwich Gators     1:15.87    1:13.81  
 11 Boulris, Olivia           15 Stingrays            1:13.06    1:14.07  
 12 Pierce, Melissa           16 Kirkbrae Krocs       1:14.31    1:14.61  
 13 Cuellar, Camila           16 Stingrays            1:18.96    1:16.64  
 14 Abbruzzese, Abigail       15 Stingrays            1:26.89    1:17.31  
 15 Sweeney, Anne             15 KEND                 1:32.50    1:20.13  
 16 Antonelli, Olivia         15 Stingrays                 NT    1:22.16  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Neves, Lily               15 Stingrays            1:27.22    1:25.40  
 18 Parmenidez, Valeria       15 Stingrays            1:31.80    1:29.84  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Cobery, Dana              16 KEND                 1:22.46    1:30.68  
 
Event 30  Boys 15-16 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Brown, McGovern           16 Kirkbrae Krocs         56.63      56.80  
  2 Benadouda, Yanis          16 BSST                 1:02.98      57.75  
  3 McPherson, Ryan           16 Stingrays              55.91      57.97  
  4 Zapata, Bryan             15 Stingrays              54.61      58.38  
  5 Bennett, Jackson          16 KEND                 1:01.64    1:02.65  
  6 Muller, Eli               16 KEND                 1:14.52    1:06.15  
  7 O'Connor, Zack            15 KEND                 1:14.45    1:06.40  
  8 Doherty, Jack             16 SLM                       NT    1:06.41  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Silveria, Chris           16 KEND                 1:11.47    1:06.92  
 10 Elliot, James             16 Bearcoft             1:12.73    1:07.16  
 11 Snow, Colby               15 KEND                 1:08.64    1:08.34  
 12 Camacho, Oscar            15 Stingrays            1:17.10    1:13.00  
 13 McGinn, Andrew            16 SLM                  1:15.50    1:15.38  
 
Event 31  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Curti, Madalyn             8 Stingrays              25.81      22.76  
  2 Trinh, Avery               8 Kirkbrae Krocs         23.32      23.90  
  3 Lesk, Addison              8 KEND                   23.03      24.28  
  4 Abreu, Avery               7 Seekonk                26.07      24.38  
  5 Lea, Mary                  8 BSST                   25.06      24.39  
  6 Ferreira, Hailey           8 Kirkbrae Krocs         24.68      24.90  
  7 Tomosso, Khaterina         8 BSST                   29.31      26.04  
  8 Aguirre, Mila              7 KEND                   35.87      28.75  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Davis, Elsie               7 BSST                   30.14      28.85  
 10 Mejia, Ella                8 BSST                   27.16      29.06  
 11 Berube, Abigail            7 Stingrays              27.34      29.15  
 12 Dibbert, Cassidy           8 Bearcoft               32.07      29.63  
 13 Henderson, Hadley          8 Abbott Run             31.06      30.62  
 14 Farias, Lillian            8 BSST                   31.86      31.65  
 15 Reynolds, Kate             8 KEND                   30.11      33.90  
 16 Hibbard, Maeve             8 KEND                   29.62      34.62  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Peal, Abigail              7 KEND                   28.77      36.62  
 18 Moran, Erin                8 BSST                   33.72      38.84  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Nightingale, Mia           5 Stingrays              40.76      40.39  
 20 Oswald, Sydney             7 BSST                   41.31      42.32  
 
Event 32  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Dominguez, Daniel          8 Stingrays              27.68      26.65  
  2 Decarvalho, Joseph         8 Stingrays              25.45      27.00  
  3 Crowder, Ben               7 Greenwich Gators       25.17      28.00  
  4 Ashman, Liam               7 Stingrays                 NT      32.07  
  5 Novak, Alexander           8 Stingrays              34.28      33.88  
  6 Howes, Sam                 7 Seekonk                34.54      35.94  
  7 Guerra, Samuel             7 Stingrays                 NT      41.50  
 -- Dibbert, Jamison           6 Bearcoft                  NT         DQ  
 -- Lea, Mikey                 6 BSST                   35.04         DQ  
 -- Calabro, Bobby             7 Kirkbrae Krocs         38.20         DQ  
 -- Wallace, Colin             6 Seekonk                43.77         DQ  
 
Event 33  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Craft, Lydia              10 Kirkbrae Krocs         17.72      18.31  
  2 Crowder, Julia            10 Greenwich Gators       19.99      20.03  
  3 Neary, Brynn              10 Abbott Run             20.09      20.28  
  4 Iacobucci, Samantha       10 Kirkbrae Krocs         21.25      20.76  
  5 Hughes, Fiona              9 Kirkbrae Krocs         22.12      21.14  
  6 Roche, Maura               9 Seekonk                22.08      21.16  
  7 Howlett, Kate              9 KEND                   22.84      21.65  
  8 Jones, Emily               9 Bearcoft               26.65      23.25  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Ujjini, Varshini           9 Stingrays              23.94      23.41  
 10 Fonseca, Laina             9 Seekonk                26.20      23.94  
 11 Danis, Anna               10 Kirkbrae Krocs         24.07      23.97  
 12 Salahuddin, Raina          9 KEND                   28.45      24.50  
 13 Vachon, Shannon           10 SLM                    24.70      24.56  
 14 Drury, Samantha           10 KEND                   27.86      25.68  
 15 Ertle, Tatiana            10 Stingrays              27.68      26.80  
 16 Gorham, Hannah             9 Greenwich Gators       24.69      27.40  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Tapalian, Davia            9 Seekonk                48.59      27.95  
 18 Nightingale, Madison       9 Stingrays              32.55      29.27  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Palacios, Izabella         9 Stingrays              33.31      31.31  
 20 Johnstad, Reese            9 Stingrays              36.90      32.40  
 21 Ashman, Maddison          10 Stingrays              41.28      32.60  
 22 Dibastiani, Kenna          9 Bearcoft               39.97      36.16  
 23 Burriesci, Violet          9 Seekonk                55.95      45.15  
 
Event 34  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Andrews, Tristan          10 Greenwich Gators       20.55      20.22  
  2 Monteiro, Carter          10 SLM                    22.90      20.52  
  3 Gagnon, Gerry             10 Seekonk                24.20      22.50  
  4 Frechette, Evan            9 Kirkbrae Krocs         22.72      23.16  
  5 Ranney, Benjamin           9 Stingrays              25.20      23.65  
  6 Zonfrillo, Lucas          10 Seekonk                26.43      24.62  
  7 Hibbard, Liam             10 KEND                   26.65      24.63  
  8 Pronofski, Eli             9 KEND                   28.69      27.50  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Johnson, Luke              9 Seekonk                27.28      29.00  
 10 Bettencourt, Jaden         9 BSST                   29.82      31.84  
 11 Woodword, Aidan           10 Stingrays              40.05      34.43  
 12 Rossi, Leo                 9 Seekonk                32.84      35.09  
 13 Bierwirth, Joey            9 Greenwich Gators       34.74      38.47  
 -- Aguirre, Sam               9 KEND                   28.11         DQ  
 -- Jennings, Clyde           10 KEND                   25.25         DQ  
 
Event 35  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Cortes, Alexandra         11 Stingrays              36.78      36.78  
  2 Howlett, Orla             12 KEND                   37.81      37.32  
  3 Richards, Emma            12 Kirkbrae Krocs         37.23      38.10  
  4 Chofay, Chloe             12 Stingrays              40.05      39.01  
  5 Hilton, Kate              12 Abbott Run             41.60      41.45  
  6 Webster, Ava              12 KEND                   43.66      42.00  
  7 Abbruzzese, Hayley        11 Stingrays              44.18      42.06  
  8 Graveline, Riley          11 Kirkbrae Krocs         43.33      42.14  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Coleman, Kate             11 Bearcoft               48.28      42.62  
 10 Monteiro, Lauren          12 SLM                    44.90      42.71  
 11 Tolley, Lara              11 KEND                   41.56      43.14  
 12 Bradshaw, Isabella        11 Greenwich Gators       44.83      43.38  
 13 Santilli, Katelyn         12 Stingrays              45.78      43.69  
 14 Jones, Kaitlyn            11 Bearcoft               50.96      44.19  
 15 Crohan, Caylin            12 SLM                    47.80      44.25  
 16 Jackson, Hunter           11 KEND                   43.95      44.48  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Burns, Mallory            11 Abbott Run             45.50      44.89  
 18 White, Rebecca            12 KEND                   44.78      45.18  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Caldarone, Ava            11 KEND                   44.36      45.38  
 20 Cacchiotti, Sofia         12 Kirkbrae Krocs         45.04      45.77  
 21 Flores, Giselle           12 Stingrays              52.53      45.84  
 22 Skinnell, Natalie         11 Greenwich Gators       48.86      46.74  
 23 Lynch-Bartek, Caroline    12 Bearcoft               44.49      47.65  
 24 Crique, Berlyn            12 Stingrays              45.56      47.79  
 25 Cruise, Emma              11 Abbott Run             55.55      49.46  
 26 LaRoache, Katherine       11 KEND                   49.83      50.47  
 27 Rodrigues, Hannah         11 Stingrays              57.67      54.66  
 28 Sweeney, Piper            11 KEND                   50.63      57.83  
 29 Paroyian, Sophie          12 Stingrays              56.71      57.88  
 30 Pratt, Julia              11 Bearcoft             1:19.20    1:05.34  
 -- Nelson, Abigail           11 Seekonk                   NT         DQ  
 -- O'Leary, Cadence          11 Greenwich Gators     1:19.47         DQ  
 -- Walsh, Sarah              11 Greenwich Gators          NT         DQ  
 
Event 36  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Groves, George            12 Seekonk                39.03      33.05  
  2 Hartman, Keith            12 KEND                   40.09      37.79  
  3 Ando, Braedon             12 Stingrays              38.63      38.06  
  4 Kuo, Justin               11 KEND                   44.31      42.44  
  5 Henderson, Sam            12 Abbott Run                NT      43.77  
  6 Scott-Sheldon, Ian        11 Greenwich Gators       42.96      43.87  
  7 Rose, Tyler               12 BSST                   47.52      44.89  
  8 Hughes, Cormac            11 Kirkbrae Krocs         44.85      45.02  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Johnstad, Nathan          12 Stingrays              52.06      47.92  
 10 Gorham, Patrick           12 Greenwich Gators       47.21      47.99  
 11 Shute, Andrew             11 Bearcoft                  NT      48.04  
 12 Schonhoff, Jake           11 SLM                    49.90      48.05  
 13 Parent, Lucas             12 Kirkbrae Krocs         55.84      51.01  
 14 Illuzzi, TJ               11 Kirkbrae Krocs         56.30      52.55  
 15 Lopez, Ryan               12 Greenwich Gators       53.88      55.03  
 16 Hanlon, Ian               12 SLM                  1:02.00      57.07  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Bettencourt, Kevin        11 BSST                   56.81      57.71  
 18 Johnson, Liam             11 Seekonk              1:10.37      58.93  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Got, Lachlan              11 KEND                 1:01.47      59.30  
 -- Neary, Aidan              12 Abbott Run             42.31         DQ  
 -- Beaudet, Roger            11 KEND                 1:11.34         DQ  
 -- Dubay, Ethan              11 Greenwich Gators          NT         DQ  
 -- McPherson, Evan           12 Stingrays              46.81         DQ  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Rojas, Sofia              13 Stingrays              35.26      34.13  
  2 Chou, Isabelle            13 Greenwich Gators       35.67      35.60  
  3 Gajic, Mia                14 Kirkbrae Krocs         35.13      35.64  
  4 Baker, Kristen            13 BSST                   35.86      36.38  
  5 Nault, Olivia             14 Stingrays              37.45      36.40  
  6 Garafano, Eva             14 KEND                   39.51      38.90  
  7 Carvalho, Sarah           13 Stingrays              40.19      39.09  
  8 Alonzo, Sophia            14 Stingrays              39.74      39.44  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Bradshaw, Ava             13 Greenwich Gators       38.24      39.88  
 10 Benadouda, Ines           13 BSST                   41.60      40.27  
 11 Park, Reina               14 Stingrays              41.95      40.53  
 12 Racine, Vivian            13 Abbott Run             41.82      40.81  
 13 Howlett, Eli              14 KEND                   41.47      40.98  
 14 Arnone, LuLu              14 KEND                   42.50      41.15  
 15 Bowens-Woods, Assana      13 KEND                   42.70      41.22  
 16 Alicea, Joli              13 SLM                    44.90      41.45  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Karlson, Emily            13 Greenwich Gators       41.79      41.52  
 18 Cotter, Megan             14 SLM                    45.70      41.71  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Franzoni, Morgan          13 SLM                    44.60      41.87  
 20 Enos, Shelby              14 Stingrays              44.20      41.99  
 21 Fallon, Lucia             13 Greenwich Gators       39.01      43.51  
 22 Iwuc, Lily                14 SLM                    49.00      43.68  
 23 Chou, Emma                14 Greenwich Gators       41.10      43.81  
 24 Elliot, Katherine         14 Bearcoft                  NT      44.09  
 25 Zexter, Odille            13 BSST                   44.83      45.23  
 26 Henderson, Annie          13 Abbott Run             47.12      45.65  
 27 Ackerman, Isabella        13 Kirkbrae Krocs         49.85      51.10  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Andrew, Nicholas          13 Greenwich Gators       31.41      30.34  
  2 Laroache, Max             14 KEND                   31.97      30.89  
  3 Lesk, Gavin               14 KEND                   32.45      33.21  
  4 Connors, Ben              13 Seekonk                37.91      35.78  
  5 Riordan, Patrick          14 SLM                    37.40      36.31  
  6 Crohan, John              14 SLM                    39.30      37.04  
  7 Hughes, Hunter            13 KEND                   39.32      37.40  
  8 Hughes, Parker            14 KEND                   39.55      37.70  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Fraser, Henry             14 Greenwich Gators       37.50      38.03  
 10 McDonald, Tyler           14 SLM                    41.90      38.47  
 11 Lopez, Rene               14 Greenwich Gators       41.16      39.66  
 12 Harrop, Alexander         14 Stingrays              40.18      39.87  
 13 Montoya, Antonio          13 Stingrays              53.89      43.79  
 14 Craddock, Myles           13 KEND                   54.57      45.87  
 
Event 39  Girls 15-16 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Brown, Sadie              15 Kirkbrae Krocs       1:14.29    1:14.24  
  2 Castanos, Katherine       16 Stingrays            1:17.19    1:21.01  
  3 Scott-Sheldon, Eva        15 Greenwich Gators     1:24.09    1:23.52  
  4 Burns, Lia                16 Bearcoft                  NT    1:23.73  
  5 Pierce, Melissa           16 Kirkbrae Krocs       1:28.62    1:34.14  
  6 Neves, Lily               15 Stingrays            1:31.73    1:35.39  
  7 Paris, Felicity           16 Stingrays            1:32.38    1:37.36  
  8 Parmenidez, Valeria       15 Stingrays            2:04.66    1:51.32  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Cobery, Dana              16 KEND                 1:28.26    1:52.78  
 10 Antonio, Kylie            15 Bearcoft             1:58.56    1:58.54  
 11 Dorothy, Breen            15 KEND                 1:58.97    2:14.58  
 
Event 40  Boys 15-16 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Shute, Ryan               16 Bearcoft             1:05.97    1:06.53  
  2 Zapata, Bryan             15 Stingrays            1:06.90    1:09.34  
  3 Sanchez, Will             16 KEND                 1:16.25    1:11.85  
  4 Mobley-Marcil, Matthew    15 Stingrays            1:08.99    1:12.83  
  5 Bennett, Jackson          16 KEND                 1:15.85    1:13.35  
  6 McGarry, Matthew          16 SLM                  1:14.70    1:15.50  
  7 Goddard, Evan             16 SLM                  1:18.00    1:17.29  
  8 Capobianco, David         16 BSST                 1:21.39    1:20.27  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Snow, Colby               15 KEND                 1:14.89    1:20.64  
 10 Flores, Alexis            15 Stingrays            1:31.96    1:20.86  
 11 Haczynski, James          15 SLM                  1:30.00    1:30.11  
 12 Tierney, Mark             15 SLM                  1:29.00    1:31.72  
 13 Gajic, Alexander          16 Kirkbrae Krocs       1:34.19    1:36.00  
 -- Anderson, Kevin           15 Greenwich Gators     1:58.18         DQ  
 
Event 41  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Lesk, Addison              8 KEND                   22.59      17.00  
  2 Lemery, Elena              8 Kirkbrae Krocs         19.00      17.93  
  3 DaCruz, Kaila              8 Stingrays              20.22      19.90  
  4 Blette, Chloe              8 SLM                    20.70      20.69  
  5 Abreu, Avery               7 Seekonk                23.91      21.38  
  6 Curti, Madalyn             8 Stingrays              25.41      22.96  
  7 Ferreira, Hailey           8 Kirkbrae Krocs         25.36      23.38  
  8 Erickson, Charlotte        8 BSST                   27.38      24.66  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Oelbaum, Sarah             7 SLM                    26.00      24.72  
 10 Drury, Brooke              8 Bearcoft                  NT      24.75  
 11 Prosnitz, Addison          8 Stingrays              27.94      24.82  
 12 Mejia, Ella                8 BSST                   25.69      26.59  
 13 McCleary, Camilla          8 Seekonk                31.39      27.90  
 14 Davis, Elsie               7 BSST                   34.74      30.09  
 15 McCarty, Addie             8 KEND                   34.82      30.88  
 -- Biggs, Chloe               8 Abbott Run             23.75         DQ  
 -- Poland, Andie              7 Bearcoft               52.63         DQ  
 
Event 42  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Kane, Henry                8 SLM                    23.80      19.84  
  2 Biggs, Owen                8 Abbott Run             25.06      19.97  
  3 Crowder, Ben               7 Greenwich Gators       23.73      22.90  
  4 Decarvalho, Joseph         8 Stingrays              29.18      23.70  
  5 Luttrell, Will             8 KEND                   30.98      26.03  
  6 Dominguez, Daniel          8 Stingrays              32.20      29.10  
  7 Salahuddin, Mahir          7 KEND                   30.67      30.75  
 
Event 43  Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Graveline, Reese          10 Kirkbrae Krocs         14.91      15.54  
  2 Erwin, Olivia             10 Bearcoft               17.57      16.37  
  3 Molly, DiGiacomo           9 KEND                   17.76      16.59  
  4 Deubel, Grace             10 Seekonk                16.93      17.22  
  5 Pham, Cadence             10 BSST                   17.58      17.33  
  6 Rabidoux, Zoe             10 Greenwich Gators       19.59      17.69  
  7 Crowder, Julia            10 Greenwich Gators       19.44      17.86  
  8 Parent, Caleigh           10 Kirkbrae Krocs         17.52      17.90  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Rossi, Kathleen            9 Kirkbrae Krocs         17.22      18.13  
 10 Luu, Madison              10 BSST                   21.16      18.59  
 11 Perry, Thea               10 KEND                   20.09      19.28  
 12 O'Neal, Lily              10 KEND                   19.31      19.41  
 13 Brown, Sadie              10 KEND                   19.99      20.00  
 14 Card, Madisyn             10 Stingrays              19.76      20.09  
 15 Kent, Gemma                9 Kirkbrae Krocs         20.59      20.44  
 16 Mancini, Reice             9 KEND                   26.41      20.50  
 16 Cornwell, Helena          10 Abbott Run             19.22      20.50  
Swim-Off Required -------------------------------------------------------
 18 Reda, Hannah               9 KEND                   21.99      21.88  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Dutta, Hirniksha          10 BSST                   25.86      22.65  
 20 Tisdale, Stella            9 KEND                   25.33      23.56  
 21 Bierwirth, Kimmy           9 Greenwich Gators       27.14      25.43  
 22 Syam Jayan, Malavika      10 Stingrays              34.42      29.03  
 23 Roque, Emma               10 BSST                   39.96      31.38  
 24 Gilson, Gea                9 Kirkbrae Krocs         32.11      32.69  
 
Event 44  Boys 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Richards, Luke            10 Kirkbrae Krocs         17.09      16.52  
  2 Andrews, Hunter            9 Greenwich Gators       16.84      17.02  
  3 Pansa, Finn               10 BSST                   16.71      17.22  
  4 Wysor, Eli                 9 Greenwich Gators       20.37      17.62  
  5 Sanabria, Gabriel          9 Stingrays              18.65      18.25  
  6 Ranney, Benjamin           9 Stingrays              17.31      18.75  
  7 Kuncz, Ryan               10 Abbott Run             20.23      19.35  
  8 Tierney, John             10 SLM                    21.90      20.28  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Luttrell, Jack            10 KEND                   19.22      21.10  
 10 Raftery, Matthew           9 Kirkbrae Krocs         22.78      21.47  
 11 McCarty, Austin           10 KEND                   21.22      23.28  
 12 Roman, Moises              9 Stingrays              27.61      25.94  
 -- Root, Sam                 10 KEND                   22.00         DQ  
 
Event 45  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Cortes, Alexandra         11 Stingrays              31.02      31.34  
  2 Blette, Madeline          12 SLM                    34.00      32.39  
  3 Richards, Emma            12 Kirkbrae Krocs         32.00      33.49  
  4 DeCarvalho, Amanda        12 Stingrays              34.32      34.87  
  5 Fitzgerald, Lauren        11 Abbott Run             37.40      34.97  
  6 Biggs, Lucy               11 Abbott Run             37.50      35.60  
  7 Pescod, Sarah             11 Bearcoft               38.84      36.76  
  8 Frechette, Jillian        11 Kirkbrae Krocs         36.92      36.90  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Castanos, Denise          11 Stingrays              37.09      38.66  
 10 Crique, Berlyn            12 Stingrays              40.48      40.13  
 11 Flores, Giselle           12 Stingrays              42.86      40.46  
 12 Lamoureux, Giabella       11 SLM                    42.80      40.89  
 13 Nault, Julia              11 Abbott Run             41.75      41.47  
 14 Toubia, Dalia             12 Kirkbrae Krocs         41.87      41.88  
 15 Kilsey, Katherine         12 Kirkbrae Krocs         42.78      42.31  
 16 Aguirre, Lola             11 KEND                   45.64      43.25  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Tolley, Eve               11 KEND                   45.74      43.39  
 18 Webster, Ava              12 KEND                   42.50      43.74  
-------------------------------------------------------------------------
 19 McAdams, Kate             11 KEND                   41.56      44.57  
 20 Watson, Katelyn           11 Greenwich Gators       43.04      44.96  
 21 Wolfgang, Isabel          12 Greenwich Gators       48.22      48.45  
 22 Remy, Burnstein           12 KEND                   46.14      51.40  
 23 Lamoureux-Hathaway, Amab  11 Stingrays            1:09.25      57.61  
 -- Atwood, Megan             12 Abbott Run             56.60         DQ  
 -- Reekie, Shealyn           11 KEND                 1:01.64         DQ  
 
Event 46  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Groves, George            12 Seekonk                30.92      29.16  
  2 Brown, Holden             11 Kirkbrae Krocs         29.71      29.45  
  3 Lesk, Jared               12 KEND                   31.00      29.76  
  4 Chiappetta, Jackson       11 Stingrays              31.92      31.45  
  5 Jarett, Zito              11 SLM                    34.40      32.90  
  6 Blanchette, Colin         12 Stingrays              36.45      35.42  
  7 Scott-Sheldon, Ian        11 Greenwich Gators       35.88      35.57  
  8 Blette, Harrison          11 SLM                    40.60      40.04  
-------------------------------------------------------------------------
  9 McGarry, Teddy            11 SLM                    40.00      40.47  
 10 Racine, Garrett           12 Stingrays              42.79      41.75  
 11 Joslin-White, Andrew      11 Kirkbrae Krocs         40.87      41.97  
 12 Wallace, Aidan            11 Seekonk                40.86      42.64  
 13 Clegg, Matthew            12 KEND                   59.47      45.86  
 14 Sprunger, Owen            12 KEND                   46.74      46.40  
 15 Ferreira, Lucas           12 BSST                   51.69      49.12  
 
Event 47  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Chou, Isabelle            13 Greenwich Gators       28.68      29.21  
  2 Liesching, Kendall        14 Stingrays              29.67      29.27  
  3 Chiappetta, Katelyn       14 Stingrays              29.15      29.30  
  4 Webster, Zoe              14 KEND                   31.00      29.54  
  5 Huntley, Megan            14 Greenwich Gators       29.27      29.60  
  6 Abreu, Addison            13 Seekonk                30.45      30.08  
  7 Cartwright, Korryn        13 Seekonk                31.53      30.16  
  8 Alonzo, Andrea            14 Stingrays              30.68      30.81  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Gutierrez, Izenia         13 Stingrays              30.74      30.92  
 10 Mungoven, Meagan          14 KEND                   32.46      31.17  
 11 Garcia, Laurie            13 KEND                   31.65      31.90  
 12 Peecher, Nellie           14 KEND                   32.88      32.02  
 13 Gerardi, Isabella         14 BSST                   34.09      32.44  
 14 Walmsley, Payton          13 Abbott Run             33.57      32.88  
 15 Ross, Gwen                13 Abbott Run             36.75      33.53  
 16 Fitzgerald, Maddy         13 Abbott Run             35.07      34.00  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Bowens-Woods, Assana      13 KEND                   36.05      35.25  
 18 Karlson, Emily            13 Greenwich Gators       34.92      35.67  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Fallon, Clio              13 Greenwich Gators       37.03      37.41  
 20 Shaughnessy, Lily         14 Greenwich Gators       41.26      37.54  
 21 Curti, Sarah              14 Stingrays              39.62      37.84  
 22 Troino, Ava               14 BSST                   39.55      39.85  
 23 Plaziak, Brenna           14 Greenwich Gators       45.44      45.07  
 24 Roque, Victoria           13 BSST                   57.25      47.98  
 25 Paul, Lydia               13 Stingrays              48.37      49.75  
 
Event 48  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 McClelland, William       14 KEND                   26.43      25.64  
  2 Andrews, Timothy          13 Greenwich Gators       27.29      26.50  
  3 Feng, Harry               14 KEND                   27.99      27.08  
  4 Ng, Andrew                14 KEND                   27.88      27.72  
  5 Riordan, Patrick          14 SLM                    30.00      29.69  
  6 Arnone, Puck              14 KEND                   30.81      30.18  
  7 Powell, Kobe              14 SLM                    32.00      30.66  
  8 Harrop, Alexander         14 Stingrays              30.12      30.86  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Connors, Ryan             13 Seekonk                31.86      31.13  
 10 Camacho, Nicolas          13 Stingrays              32.18      31.56  
 11 Sulyma, Alex              13 Greenwich Gators       35.97      35.27  
 12 Fraser, Henry             14 Greenwich Gators       37.30      36.30  
 13 Ducharme, Jack            14 SLM                    42.60      38.84  
 14 Iannetta, Nick            13 Stingrays              44.72      40.13  
 15 Thibodeau, Owen           14 Greenwich Gators       42.33      42.52  
 
Event 49  Girls 15-16 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Daily, Kendra             15 Kirkbrae Krocs         28.52      28.44  
  2 Digiacomo, Emma           16 KEND                   29.97      29.16  
  3 Luu, Raissa               16 BSST                   28.58      29.24  
  4 Pescod, Anna              15 Bearcoft               34.48      29.84  
  5 Duffy, Lexi               16 Greenwich Gators       29.54      30.29  
  6 Cortes, Andrea            15 Stingrays              30.76      30.63  
  7 Shen, Catherine           15 SLM                    31.90      31.30  
  8 Pinkes, Mia               15 Greenwich Gators       32.85      31.59  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Kling, Audrey             15 Greenwich Gators       32.26      31.95  
 10 Castanos, Katherine       16 Stingrays              31.43      32.07  
 11 Cobery, Holly             15 KEND                   31.88      32.27  
 12 Cotter, Emma              15 SLM                    34.00      33.07  
 13 Boulris, Olivia           15 Stingrays              39.15      33.09  
 14 McMath, Taylor            15 Abbott Run             33.22      33.24  
 15 Antonelli, Olivia         15 Stingrays              39.42      34.76  
 16 Cuellar, Camila           16 Stingrays              37.09      35.85  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Scott-Sheldon, Eva        15 Greenwich Gators       34.06      37.44  
 18 Abbruzzese, Abigail       15 Stingrays              36.14      38.19  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Railey, Gabrielle         16 SLM                    44.00      39.94  
 
Event 50  Boys 15-16 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Benadouda, Yanis          16 BSST                   28.00      25.39  
  2 Arnone, Will              16 KEND                   27.11      25.70  
  3 McPherson, Ryan           16 Stingrays              26.60      26.60  
  4 Gorham, Luke              16 KEND                   26.84      26.70  
  5 Zerva, Nick               15 SLM                    26.50      26.84  
  6 Sullivan, Ryan            16 Bearcoft               30.44      27.20  
  7 Martinez, Jonathan        16 Stingrays              26.90      27.31  
  8 Muller, Eli               16 KEND                   29.13      27.73  
-------------------------------------------------------------------------
  9 McGarry, Matthew          16 SLM                    27.90      28.31  
 10 Sanchez, Will             16 KEND                   29.45      29.01  
 11 Monahan, Colin            15 Abbott Run             29.50      29.90  
 12 Crique, Julien            15 Stingrays              34.53      31.46  
 13 Antonio, Nick             15 Bearcoft               34.78      32.85  
 14 Martella, James           15 Greenwich Gators       31.08      33.06  
 15 Flores, Alexis            15 Stingrays              34.82      33.75  
 16 Haczynski, James          15 SLM                    32.90      33.97  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Langille, Andrew          16 BSST                   34.81      34.19  
 18 Nelson, Connor            15 KEND                   32.47      34.66  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Healy, Owen               15 Abbott Run             41.01      38.12